Okmeydanında Medyum

Okmeydanında Medyum

İnsanların kişisel nedenlerden ve arayışlardan ötürü Okmeydanında medyum kişilerden hizmet alması bir hayli popüler hale gelmiştir. Bu popülerleşmenin neticesinde İstanbulda medyumluk yapmakta olduğunu iddia eden insan sayısı da ne yazık ki oldukça fazlalaşmıştır. Medyumluğun temeli, genel olarak bilinen fal bakmak, büyü yapmak gibi kavramları kesinlikle içinde barındırmamaktadır. Fakat yakın zamanda insanlar üzerinde yapılan algı yönetimi sonrası, sanki medyumların görevlerinin ve yaptıkları işlerin tamamen bunlar olduğu yönündedir. Bu yanlış yönlendirmenin sonucu olarak, İslam dininde haram ve yasak olarak sayılan bu işlemler meşrulaştırılarak birçok kişi bu şekilde oldukça tehlikeli yollara sürüklenmiştir.

Unutulmamalıdır ki, fal bakmak, büyü yapmak dinimizce çok net ve kesin bir dille yasaklanmış ve günah olarak kabul edilir. Ancak yapılmış olan bir büyü bozmak , kişiyi negatif enerjilerden kurtardığı için sevap olarak nitelendirilebilmektedir. Negatif enerjilerden arındırmak amacaıyla gerçekleştrilen büyü bozma işlemi , büyü yapmak ile kesinlikle karıştırılmamalıdır. Bu tarz işlemleri kesinlikle yaptırmamalı ve yapandan uzak durmanız sizin iyiliğine olacaktır. Okmeydanında medyumlar ve faaliyetleri yukarıda da belirttiğimiz sakıncalı bir takım işlemler yapabilmekte sizlere olumsuz etkileri olabilmektedir. Okmeydanında güvenilir medyum bulmak zor olsa da bu konuda biraz araştırma yapmanız durumunda işin ehli ve güvenilir kişileri bulabilirsiniz.

Okmeydanı Medyum Adresleri

Okmeydanı medyum bölgede birçok noktada hizmet vermekte ve sizleri ağırlamaktadır. Bilindiği gibi nüfusu kalabalık bir bölge olan İstanbulda medyum olduğunu iddia etmekte olan dolandırıcı medyum sayısı bir hayli fazladır. Sizlere tavsiyemiz bunlar gibi sahtekar medyumlara inanmamanızdır. İstanbulda medyum adresleri ve Okmeydanında ünlü medyumlar genellikle bölgenin merkezinde bulunmaktadır. Kişiden hizmet almadan önce araştırma yapmanız gereken bir nokta ise Okmeydanında medyum yorumları ve medyum şikayetleri olmalıdır. Aradığınız kişi Şişlide medyum ise bu kişi hakkındaki yorumlarda olumlu olmalıdır. En iyi medyum, en başarılı ve kaliteli hizmeti veren kişidir.

Okmeydanında Medyum Hocalar

Okmeydanında medyum hocalar gibi spiritüel danışman ve bioenerji uzmanımız da geçmişte yaşadığınız, yaşamakta olduğunuz veya yaşayabileceğiniz problemlerinize çözüm üretebilmek ve size destek sağlamak amacıyla hizmet sunmaktadır. Kendisine kesinlikle medyum hoca şeklinde hitap edilmesini istememektedir. Okmeydanı medyum fiyatları insanların duygularını sömüren umut tacirlerinden ötürü oldukça yüksek rakamlar olsa da hocamızın önceliği insanlara yardım eli uzatmak ve hayatlarını yoluna koymak olduğundan maddiyatı her zaman geri planda tutmuştur. Okmeydanında ucuz medyum hocalar bulunur ancak verdikleri hizmetlerin kalitesi gerçekten tartışma konusudur. Hocamız oldukça uygun fiyatlardan danışmanlık seansları düzenlemektedir.

Ünlü Medyumlar

Ünlü medyum Okmeydanı bölgesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Okmeydanında medyum varmı sorusunun yanıtını bu yazımızda sizler için cevaplıyoruz. Eğer sizde İstanbul medyumlar ve sunduğu çözümler olan Spiritüalizm altında bulunan alt dallar ile ilgili çözümler arıyorsanız Okmeydanında medyum whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Randevu hattımıza 0545 406 1586 üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki, enerji, boyutsal bir kavram olduğundan dolayı ülkemizin veya dünyanın farklı yerlerinde olmanız bir engel değildir. Spiritüel uzmanımız Celalettin Salih Dost ile online olarak yüzyüze görüşmeler gerçekleştirebilir, aradığınız çözüme bu şekilde de ulaşabilirsiniz. Randevu talep etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Medyum Nedir?

Medyum olan veya olduğunu belirten kişiler, ruhlar alemi ile iletişimde olduklarını iddia etmektedirler. Zaman ve lokasyondan bağımsız olarak, hiçbir nesne gerekmeksizin canlılar ve ölüler ile iletişime geçebildiklerini belirtirler. Boyutlar arasında telepati kurma özelliğini kullanabilmektedir.

Tüm canlıların yaratılışında, sezilerini ve altıncı his denilen yeteneklerini kullanma özelliği bulunmaktadır. Medyum olduğunu iddia eden kimselerin yukarıda belirttiğimiz yeteneklerini üst düzeyde kullanabiliyor olması çok normaldir. Spiritüalizm’e göre medyumluk, yalnızca gelecekten veya henüz yaşanmamış zamandan bilgiler almak değildir. Salt olarak bununla sınırlamak çok net bir şekilde bu bilime haksızlıktır. Medyumluk ve ilgili faaliyetleri, Spiritüalizm yani Ruh Bilimi’nin alt kollarından yalnızca ufak bir parçadır. Bu bilimin kökleri oldukça eski zamanlara dayanmakta olup net olarak bir çıkış tarihi bilinememektedir. Sahip olunan bu yetenekleri kötü emeller ve kişisel çıkarlar için kullananlar yanlış yola sapmış ve lanetlenmiş kimselerdir.

Günümüzde Spiritüalizm ve Medyumluk

Yaşamakta olduğumuz bu zaman diliminde medyumlara ne yazık ki oldukça yanlış anlamlar yüklenmiş ve dolandırıcı kimseler bu durumu fırsat bilerek insanların duygularını ve paralarını sömürmekten geri kalmamışlardır. Falcı kelimesi, bir medyumun üstüne asla yakışmayacak ve oldukça yanlış bir tanımlamadır. Bu tarz betimleme ve tanımlamalardan ötürü ünlü medyumlar oldukça rahatsızlık hissettiklerini dile getirmektedirler.

Maalesef bu dönemde medyum denildiği vakit çoğu kimsenin aklına fal yapan, büyü yapan veya büyü bozan gibi ifadeler gelmektedir. Ancak kesinlikle unutmamak gerekir ki, yukarıda saydığımız tehlikeli işlemler İslam dinine göre çok kesin ifadelerle yasak sayılarak haram kılınmıştır. Sizlerinde bunun bilincinde olmanızı temenni ederiz.

Paylaş

1 Yorum

  1. hocam siz efsane bir bir kişisiniz işlemlerim tamamlanmadan ben sonuçları en iyi şekilde aldım. çok mutluyum Allah sizi başımızdan eksik etmesin

Leave A Reply